نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برای لندینگ چه شهری را انتخاب کرده اید؟

رأی دهندگان
238. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • تورنتو

116 48.74%
  • ونکوور

68 28.57%
  • کلگری

24 10.08%
  • ادمونتون

9 3.78%
  • اتاوا

2 0.84%
  • مونترال

8 3.36%
  • سایر شهرها

11 4.62%
صفحه 2463 از 5756 اولیناولین ... 146319632363241324532461246224632464246524732513256329633463 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 24,621 تا 24,630 از مجموع 57555
    کاربر فعال
    تشکر شده 14,025 بار در 2,128 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط SaeedM نمایش پست ها
    بچه ها من نشستم کاور لتری که باید بزارم رو ارسال بیمه رو هم تایپ کردم !!!! ( توضیحا هنوز کسی از من بیمه نخواسته ) ..... فقط نامه بعضی جاهاش از حالت کاملا رسمی دراومده و یه کم خودمونی شده (شما ها که دیگه نوع نوشتار من رو میدونین ) ....مثلا جایی آوردم که : به شما حق میدم که از بعضی اتفاق ها که کم کم در ایران به صورت طبیعی در میان تعجب کنین ...... یا یه چیزایی مثل این .... حالا به نظرتون باشه بهتره یا نباشه ؟؟؟ ... فردا طرف نگه تو خودت هم به من حق دادی !!!!!
    باز هم کسی نظری نداشت ؟ !!

2. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Saeed برای ارسال این پست سودمند:

کاربر فعال
    ویزاآفیس
    warsaw
    دریافت مدیکال
    11 جوون 2012
    پاس ریکوئست
    14 نوامبر 2012
    صدور ویزا
    نوامبر 2012
    محل لندینگ
    تورنتو
    تاریخ لندینگ
    30 می 2013
    تشکر شده 5,496 بار در 952 پست
    بچه ها تو اپلای ابرود خوندم که بچه ها از خوابگاه سنکا کالج صحبت می کردند که راضی بودن ازش و میگفتند مثل هتل میمونه و تابستون به غیر دانشجو اجاره میدن کسی اطلاعات دیگه ای نداره؟
    http://www.senecarez.com/contactus.html

4. کاربران : 7 تشکر کرده اند از شما تیتی برای ارسال این پست سودمند:

کاربر فعال
    کد رشته
    3111
    ویزاآفیس
    ورشو
    دریافت مدیکال
    27/6/2013
    پاس ریکوئست
    25/10/2013
    صدور ویزا
    4/11/2013
    محل لندینگ
    تورنتو
    تاریخ لندینگ
    26/3/2014
    تشکر شده 18,346 بار در 2,334 پست
    حمایت دادگاه فدرال از حذف پرونده های قدیمی متقاضیان مهاجرت

http://iranto.ca/Fa/index.php/en/immigration-news/21479-2013-04-20-05-50-31

6. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما ati برای ارسال این پست سودمند:

کاربر فعال
    کد رشته
    3111
    ویزاآفیس
    ورشو
    دریافت مدیکال
    27/6/2013
    پاس ریکوئست
    25/10/2013
    صدور ویزا
    4/11/2013
    محل لندینگ
    تورنتو
    تاریخ لندینگ
    26/3/2014
    تشکر شده 18,346 بار در 2,334 پست
    پدر علم زلزله شناسی: زلزله بزرگی در انتظار تهران است

پدرعلم زلزله شناسی ایران گفته است که دوره وقوع زلزله بزرگ در تهران ۱۵۰ سال است و تصریح می کند تا به امروز از وقوع آخرین زمین لرزه بزرگ در تهران ۱۸۰ سال گذشته است.

وی این تاخیر ۳۰ ساله را به معنی این می داند که زمین‌لرزه بعدی، به مراتب شدت و بزرگی بیشتری خواهد داشت. "بهرام عکاشه"، در گفتگو با روزنامه "قانون" به بهانه رخ دادن چندین زلزله در استان‌های مختلف ایران، نسبت به وقوع زلزله در تهران هشدار داده و خرابی ناشی از این زلزله را بسیار عمیق توصیف کرده است.

وی تاکید کرد که تهران بر روی گسل‌های خطرناک و فعال ساخته شده است ومی گوید: "گسل جنوب تهران یا همان ری شمالی و جنوبی بین7 تا 7.6 ریشتر قابلیت وقوع زلزله را دارد." به عقیده وی گسل "مشافشم" که از سمت فیروزکوه و دماوند تا محدوده کندوان امتداد یافته و طول آن حداقل ۲۰۰ تا ۳۰۰ کیلومتر است، و توانمندی‌اش برای زلزله بیش از ۷ ریشتر است.

رئیس پیشین بخش زلزله شناسی موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران، با اشاره به اینکه آسیب پذیری زلزله را با درجه‌ای به اسم "مرکالی" اندازه گیری می‌کنند تصریح کرد که بالاترین درجه آن، ۱۲ است و مطالعات ژاپن و ستاد بحران پیش بینی می‌کند که اگر تنها گسل جنوب یا گسل "مشافشم" فعال شوند، تهران با ۸ تا ۹ درجه مرکالی تخریب خواهد شد.

پیش بینی پدر علم زلزله شناسی ایران این است که برق و آب و گاز در تهران حداقل تا ۲ سال قطع خواهد بود. جاده و راهی باقی نمی‌ماند و گروه‌های امداد و نجات هم عملا امکان تردد زمینی ندارند.

وی با اشاره به صحبت برخی از مراجع و روحانیون در ارتباط با رابطه گناه با وقوع زمین لرزه و همینطور دعا کردن برای رفع بلایای طبیعی، از این اظهارات ابراز تعجب کرده و گفته است: "من تعجب می‌کنم اما برخی اعتقاد دارند که زلزله در ارتباط با مسائل اخلاقی و معنوی است و اگر دعای خاصی را بخوانند از خطر زلزله در امان خواهند ماند.

خداوند به انسان شعور بخشیده و تنها استفاده از آن است که دفع خطر خواهد کرد." وی خطاب به مردم و مسوولان تاکید کرد: "من ایمان دارم که زلزله بزرگی درانتظار تهران است و به وقوع می‌پیوندد."

8. کاربران : 8 تشکر کرده اند از شما ati برای ارسال این پست سودمند:

کاربر فعال
    ویزاآفیس
    ورشو
    دریافت مدیکال
    جون 2013
    پاس ریکوئست
    16ژانویه 2014
    محل لندینگ
    تورنتو
    تشکر شده 4,565 بار در 738 پست
    سلام آقا سعید تجربه من اینه که با این خارجی ها کم گوی و گزیده گوی چون درُ .این چیزا رو ننویسین. من اولا راجع به یه موضوعی می نوشتم می دادم دوستی بخونه بعد می گفت از این به برداشت دیگه می شه کرد.

10. کاربران : 7 تشکر کرده اند از شما sepide برای ارسال این پست سودمند:

کاربر فعال
    ویزاآفیس
    ورشو
    دریافت مدیکال
    جون 2013
    پاس ریکوئست
    16ژانویه 2014
    محل لندینگ
    تورنتو
    تشکر شده 4,565 بار در 738 پست
    من یه مترجم می شناسم تو تهران که از هرچی تاحالا پرسیدم خبر داشته دوست داشتید شمارش رو می دم ازش بپرسید معمولاً چکار می کنند بعد مدارک رو برای ترجمه انتخاب کنید.
    بچه ها کسی تا حالا مدارک شرکت ترجمه کرده ؟ میخوام ببینم فقط ترجمه اظهار نامه خوبه ؟ اگه بخوام کل مدارک شامل اساسنامه رو ترجمه کنم خیلی گرون میشه ...

12. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما sepide برای ارسال این پست سودمند:

کاربر فعال
    کد رشته
    4121
    ویزاآفیس
    ورشو
    تاریخ اینپراسس
    Feb 6, 2012
    دریافت مدیکال
    Feb 25, 2013
    تشکر شده 4,257 بار در 599 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط تیتی نمایش پست ها
    دوستان یه سوال
    اگه ما جایی رو تو کی جی جی پیدا کنیم ایا آژانس هایی هستند که برن اون خونه رو برامون ببینند و قرارداد ببندن؟
    تیتی جان همونطور که دکی گفتن اگر شما با Agent کار کنید به اون میگید که مثلاً فلان مورد رو دیدید و خوشتون اومده و ایشون چک میکنه و اگر مورد مناسب بود براتون میگیره یا مشابه مورد دکی یه جای بهتر براتون پیدا میکنه و بهتون اعلام میکنه و اگر تایید کردید اون رو براتون میگیره..

برای جای موقت (مبله) یک بازه زمانی 2 هفته تا 1 ماه رو مد نظر داشته باشید... در همین بازه به کمک همون Agent (یا Agent دیگه اگر راضی نبودید) میتونید دنبال خونه غیر مبله برای اجاره و یا خرید بگردید و شروع به خرید وسایل لازم برای خونه جدیدتون بکنید....

14. کاربران : 10 تشکر کرده اند از شما kasrawasp برای ارسال این پست سودمند:

کاربر فعال
    ویزاآفیس
    آنکارا
    تاریخ اینپراسس
    10 ژانویه 2012
    دریافت مدیکال
    22 آگست 2013
    محل لندینگ
    فورت مک موری
    تاریخ لندینگ
    31 اکتبر 2013
    تشکر شده 9,753 بار در 1,699 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط Masoud Nik نمایش پست ها
    بچه ها من فک کنم دیگه رنگ کانادا رو نبینم !!!

ایلنا: مرکز زمین شناسی آمریکا از احتمال وقوع یک زلزله به بزرگی ۱۰ ریشتر در منطقه خاورمیانه و خلیج فارس خبر داد.

به گزارش ایلنا، به نقل از روزنامه الوطن در آمریکا، مرکز زمین شناسی آمریکا از پیش بینی وقوع زلزله‌ای بسیار بزرگ در منطقه خاورمیانه بین ۲۵ تا ۳۰ آوریل (۵ تا ۱۰ اردیبهشت) خبر داد.

بر اساس گزارش این مرکز گسل بزرگی در عمق ۲۰ کیلومتری زمین از جنوب شرق ایران به سمت کشورهای خلیج فارس به حرکت درآمده و گسل دیگری از سمت شرق ایران به سمت کشورهای پاکستان، هند و شرق آسیا خواهد رفت که باعث ایجاد زلزله‌ای به بزرگی ۹ تا ۱۰ ریشتر خواهد شد.

بر اساس اعلام این مرکز قدرت اولیه این زلزله ۱۰ ریشتری می‌تواند کل منطقه را به طور کامل تخریب و در عمق زمین دفن کند.

مرکز زمین شناسی آمریکا همچنین نسبت به پس لرزه‌های این زلزله به قدرت ۵ ریشتر در جنوب عراق، کویت، قطر، امارات، شرق و مرکز عربستان و شمال شرق عمان هشدار داد که همین پس لرزه‌ها می‌تواند نابودی زیرساخت‌های این کشور‌ها از جمله جاده‌ها، خیابان‌ها، پل‌ها، نیروگاه‌ها، ایستگاه‌های برق، تلفن، فرستنده‌های تلویزیونی، اینترنت، آسمان‌خراش‌ها، برج‌ها و کلیه تاسیسات عمومی این کشور‌ها را نابود کند.

همچنین این مرکز از وقوع زلزله بزرگ دیگری خبر داده است که می‌تواند موجب وقوع یک سونامی خطرناک و بزرگی در ژاپن شود.
    خیلیه والله . خدا هم زورش فقط به ما می رسه

16. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما rabee برای ارسال این پست سودمند:

کاربر فعال
    تشکر شده 1,768 بار در 336 پست
    خوب سعید جان بستگی داره همین جمله رو با چه لغاتی بنویسی. این جمله رو به انگلیسی بنویس تا بچه ها نظرشون رو بدن

18. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما Mah برای ارسال این پست سودمند:

کاربر فعال
    کد رشته
    4121
    ویزاآفیس
    ورشو
    تاریخ اینپراسس
    Feb 6, 2012
    دریافت مدیکال
    Feb 25, 2013
    تشکر شده 4,257 بار در 599 پست
    ماه گذشته جیسون کنی طرحهایی را ارائه نمود و گفت که اکنون فقط ۹۱۴۰۳ نفر در انبار تقاضاها مانده اند و مدت رسیدگی به درخواستشان حدود یک سال خواهد بود. در سال ۲۰۱۵ ، انتظار داریم که تعداد درخواستهای انباشته شده به ۱۰۲۲۱ نفر برسد و مدت زمان انتظار برای اقامت دائم را به شش ماه کاهش خواهیم داد.

منبع

20. کاربران : 8 تشکر کرده اند از شما kasrawasp برای ارسال این پست سودمند:

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •